Περιγραφή
Ανακαλύψτε το ASUS Vivobook 16 (M1607GA), τον ιδανικό σύντροφο για την καθημερινή σας εργασία και ψυχαγωγία. Με οθόνη 16 ιντσών WUXGA και επεξεργαστή AMD Ryzen AI 7, προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ταχύτητα. Διαθέτει 16GB DDR5 RAM και γρήγορο SSD 512GB για άμεση απόκριση. Ο κομψός σχεδιασμός σε χρώμα Quiet Blue και το φωτιζόμενο πληκτρολόγιο εξασφαλίζουν άνεση και στυλ, ενώ η κάμερα FHD με IR και κλείστρο προστασίας ιδιωτικότητας προσφέρει ασφάλεια και ευκολία με το Windows Hello.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 1x DDR5 SO-DIMM slot |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | AMD Radeon Graphics |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 42WHrs |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 357.0 x 250.6 x 17.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.88 |
| Επιπρόσθετα | IR camera with Windows Hello, Privacy shutter |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 445 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Web Camera | 1080p |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Φορτιστής | OXI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |



