Περιγραφή
Ανακαλύψτε το ASUS Vivobook 16, έναν φορητό υπολογιστή που συνδυάζει κορυφαία απόδοση και εντυπωσιακή οθόνη. Με επεξεργαστή Intel Core 9 και οθόνη 16'' FHD OLED, προσφέρει ζωντανά χρώματα και εξαιρετική ευκρίνεια για κάθε εργασία. Διαθέτει 16GB RAM και 1TB SSD για ταχύτητα και άφθονο αποθηκευτικό χώρο. Ο κομψός σχεδιασμός σε χρώμα Indie Black και η πιστοποίηση αντοχής MIL-STD 810H τον καθιστούν τον ιδανικό σύντροφο για την καθημερινότητά σας.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.7 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 8GB DDR5 on board + 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 50WHrs |
| Διαστάσεις mm | 358.7 x 249.5 x 19.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.88 |
| Επιπρόσθετα | Privacy shutter, SonicMaster, MIL-STD 810H |
| Extra_Features | Privacy Shutter, MIL-STD 810H, SonicMaster |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 270H |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Web Camera | 720p |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 14 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φορτιστής | NAI |
| Colour Gamut | 95% DCI-P3 color gamut |



