Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη εμπειρία θέασης με το ASUS Vivobook 16. Εξοπλισμένο με εντυπωσιακή FHD OLED οθόνη 16 ιντσών, προσφέρει ζωντανά χρώματα και βαθύ μαύρο για κάθε σας εργασία. Στο εσωτερικό του, ο πανίσχυρος επεξεργαστής Intel Core 9 270H σε συνδυασμό με τα 24GB RAM, εξασφαλίζουν κορυφαίες επιδόσεις και ταχύτητα. Με 1TB SSD αποθηκευτικό χώρο, έχετε όλο τον χώρο που χρειάζεστε για τα αρχεία σας. Ο κομψός σχεδιασμός σε χρώμα Indie Black και η πιστοποίηση στρατιωτικών προδιαγραφών US MIL-STD 810H, καθιστούν το Vivobook 16 τον ιδανικό σύντροφο για την καθημερινότητά σας.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.7 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 8GB DDR5 on board + 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 50WHrs |
| Διαστάσεις mm | 358.7 x 249.5 x 19.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.88 |
| Επιπρόσθετα | Privacy shutter, US MIL-STD 810H |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 270H |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Web Camera | 720p |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 14 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 24GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγιστη Μνήμη | 24GB |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | OXI |
| Colour Gamut | 95% DCI-P3 color gamut |



