Περιγραφή
Το ASUS ExpertBook P1 (P1503CVA) είναι ο ιδανικός συνεργάτης για επαγγελματίες που αναζητούν αξιοπιστία και απόδοση. Με επεξεργαστή Intel Core 5, 16GB μνήμης DDR5 και γρήγορο δίσκο 512GB SSD, προσφέρει την ταχύτητα που χρειάζεστε για τις καθημερινές σας εργασίες. Η οθόνη 15.6'' FHD με αντιθαμβωτική επίστρωση εξασφαλίζει άνετη εργασία, ενώ η ανθεκτική κατασκευή με πιστοποίηση MIL-STD 810H εγγυάται αντοχή σε κάθε μετακίνηση. Με ενσωματωμένο αισθητήρα δακτυλικού αποτυπώματος και κλείστρο προστασίας κάμερας, η ασφάλεια των δεδομένων σας είναι προτεραιότητα. Ένας κομψός, αποδοτικός και βιώσιμος φορητός υπολογιστής για το σύγχρονο γραφείο.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.2 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x DDR5 SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 50 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 359.5 x 232.2 x 19.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.66 |
| Επιπρόσθετα | Kensington Nano Security Slot(6x 2.5mm) BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password HDD User Password Protection and Security Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace) Trusted Platform Module (TPM) 2.0 Fingerprint sensor intergrated with Touchpad |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Free DOS |
| Τύπος | Business |
| Web Camera | 720p |
| Διάσταση Οθόνης | 15.6'' |
| Λειτουργικό Σύστημα | FreeDOS |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 210H |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Όχι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |



