Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη δημιουργική ελευθερία με το ASUS ProArt P16. Σχεδιασμένο για επαγγελματίες, διαθέτει εκθαμβωτική 16'' 3K OLED οθόνη αφής για απόλυτη ακρίβεια χρωμάτων. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 9 HX 370 και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5060, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις σε απαιτητικές εφαρμογές. Με 32GB RAM και 2TB SSD, η ταχύτητα και ο αποθηκευτικός χώρος δεν θα σας περιορίσουν ποτέ. Η ανθεκτική κατασκευή MIL-STD 810H και το καινοτόμο DialPad το καθιστούν το ιδανικό εργαλείο για κάθε δημιουργό που αναζητά φορητότητα και ισχύ.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0GHz |
|---|---|
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90WHrs |
| Διαστάσεις mm | 355 x 247 x 17.3 |
| Βάρος Κιλά | 1.85 |
| Επιπρόσθετα | IR webcam with Windows Hello support Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) Included in the box: Backpack, USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Extra_Features | AI Noise Canceling, MIL-STD 810H, Windows Hello, DialPad |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Τύπος | Workstation, Copilot+ PC |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | HX370 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 2TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Φορτιστής | NAI |



