Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη δημιουργική ελευθερία με το ASUS ProArt P16. Σχεδιασμένο για επαγγελματίες, διαθέτει εκθαμβωτική 4K OLED οθόνη αφής 16 ιντσών, προσφέροντας απαράμιλλη ακρίβεια χρωμάτων. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 9 HX 370 και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5070, το ProArt P16 διαχειρίζεται με ευκολία απαιτητικές εργασίες επεξεργασίας βίντεο και 3D rendering. Με 64GB μνήμης RAM και 4TB συνολικού αποθηκευτικού χώρου SSD, η ταχύτητα και η χωρητικότητα δεν θα σας περιορίσουν ποτέ. Η ανθεκτική κατασκευή στρατιωτικών προδιαγραφών MIL-STD 810H και το καινοτόμο DialPad καθιστούν αυτό το laptop τον ιδανικό συνεργάτη για κάθε δημιουργική πρόκληση.
| Extra_Features | AI Noise Canceling, MIL-STD 810H, Windows Hello, DialPad |
|---|---|
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5070 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90WHrs |
| Διαστάσεις mm | 355 x 247 x 17.3 |
| Βάρος Κιλά | 1.85 |
| Επιπρόσθετα | IR webcam with Windows Hello support Microsoft Pluton security processor Trusted Platform Module (Firmware TPM) Included in the box: Backpack, USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Τύπος | Workstation, Copilot+ PC |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2400 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 2 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | HX370 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 2 | 2TB |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου 2 | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 2TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Φορτιστής | NAI |



