Περιγραφή
Απογειώστε την εμπειρία του gaming με το ASUS TUF Gaming A16. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen 7 260 και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5050, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις σε κάθε παιχνίδι. Η οθόνη 16 ιντσών με ανάλυση WUXGA και ρυθμό ανανέωσης 165Hz εξασφαλίζει ομαλή κίνηση και ζωντανά χρώματα. Με ανθεκτικότητα στρατιωτικών προδιαγραφών MIL-STD 810H και μπαταρία 90WHrs, είναι ο ιδανικός σύντροφος για ατελείωτες ώρες παιχνιδιού, όπου κι αν βρίσκεστε.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.8GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5050 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90WHrs |
| Διαστάσεις mm | 354 x 269 x 25.7 |
| Βάρος Κιλά | 2.20 |
| Επιπρόσθετα | MUX Switch, Dolby Atmos, MIL-STD 810H |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR |
| Τύπος | Gaming |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Web Camera | 1080p |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 260 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 16 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Όχι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |



