Περιγραφή
Απογειώστε το gaming σας με το ASUS TUF Gaming A18, ένα θηριώδες laptop 18 ιντσών σχεδιασμένο για απόλυτες επιδόσεις. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen 7 260 και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5070, προσφέρει ασύλληπτη ισχύ για κάθε σύγχρονο τίτλο. Η οθόνη FHD+ 144Hz εξασφαλίζει ομαλή κίνηση, ενώ το σύστημα ψύξης και η ανθεκτική κατασκευή Jaeger Gray εγγυώνται ότι θα παραμείνετε στην κορυφή. Με 16GB DDR5 RAM και 1TB NVMe SSD, η ταχύτητα είναι δεδομένη. Ιδανικό για gamers που δεν συμβιβάζονται
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.8GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x SO-DIMM slots |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5070 |
| Δίκτυο | Ethernet 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 90WHrs |
| Διαστάσεις mm | 399 x 283 x 18.9 |
| Βάρος Κιλά | 2.60 |
| Επιπρόσθετα | MUX Switch, NVIDIA Advanced Optimus, Dolby Atmos, AI noise-canceling |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 16.6'' plus |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Διάσταση Οθόνης | 18'' |
| Τύπος | Gaming |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Web Camera | 1080p |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 260 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 16 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |



