Περιγραφή
Ανακαλύψτε το ASUS Vivobook 15 (X1504VA), τον ιδανικό σύντροφο για την καθημερινότητά σας. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core 7 150U και 16GB DDR5 RAM, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις για εργασία και ψυχαγωγία. Η οθόνη 15.6" FHD με τεχνολογία IPS-level και αντιθαμβωτική επίστρωση εξασφαλίζει ξεκούραστη θέαση, ενώ ο ταχύτατος SSD 512GB προσφέρει άμεση απόκριση του συστήματος. Με κομψό σχεδιασμό σε χρώμα Cool Silver, πιστοποίηση αντοχής US MIL-STD 810H και βάρος μόλις 1.70kg, συνδυάζει στυλ και ανθεκτικότητα. Ιδανικό για όσους αναζητούν αξιοπιστία και ταχύτητα σε ένα λεπτό και ελαφρύ laptop.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 1.8 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 8GB DDR5 on board + 8GB DDR5 SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 42WHrs |
| Διαστάσεις mm | 359.7 x 232.5 x 17.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.70 |
| Επιπρόσθετα | Privacy shutter, Military grade US MIL-STD 810H |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Web Camera | 720p |
| Διάσταση Οθόνης | 15.6'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 150U |
| USB 2.0 | 1 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 250 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |



