Περιγραφή
Απόλυτη Κομψότητα και ΙσχύςΤο ASUS Zenbook 14 OLED συνδυάζει την εκπληκτική οθόνη OLED 14 ιντσών με την ισχύ του επεξεργαστή Ryzen AI 7, προσφέροντας μια κορυφαία εμπειρία χρήσης. Με εξαιρετικά λεπτό και ελαφρύ σχεδιασμό, είναι ο ιδανικός σύντροφος για επαγγελματίες και δημιουργούς που βρίσκονται διαρκώς εν κινήσει. Απολαύστε ζωντανά χρώματα, κορυφαία απόδοση και την αξιοπιστία της στρατιωτικής πιστοποίησης MIL-STD 810H.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.4GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 1 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75WHrs |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 310,7 x 219.3 x 15.9 |
| Βάρος Κιλά | 0.98 |
| Επιπρόσθετα | 1 USB 4 GEN 3 TYPE-C |
| Extra_Features | MIL-STD 810H, NumberPad, Privacy Shutter |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 445 |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home, Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Εγγύηση σε μήνες | 12 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |



