Περιγραφή
Η ASUS ProArt Display PA279CRV είναι μια επαγγελματική οθόνη 27 ιντσών, ιδανική για δημιουργούς περιεχομένου. Με ανάλυση 4K UHD (3840 x 2160) και πάνελ IPS, προσφέρει εκπληκτική ευκρίνεια και ακρίβεια χρωμάτων (99% DCI-P3, 99% Adobe RGB). Είναι Calman Verified και εργοστασιακά βαθμονομημένη για απόλυτη χρωματική πιστότητα (Delta E < 2). Διαθέτει πλούσια συνδεσιμότητα, συμπεριλαμβανομένης της θύρας USB-C με 96W Power Delivery, καθιστώντας την τον ιδανικό συνεργάτη για το γραφείο σας. Ο εργονομικός σχεδιασμός της επιτρέπει ρυθμίσεις κλίσης, περιστροφής και ύψους για μέγιστη άνεση κατά την εργασία.
| Tilt | Yes (+23° -5°) |
|---|---|
| Ηχεία | Ναι |
| Διαστάσεις mm | 612 x 538 x 215 |
| Βάρος Κιλά | 5.78 |
| Πιστοποιήσεις | cTUVus, FCC, ICES-3, EPEAT Gold, CB, CE, ErP, WEEE, EU Energy, TUV-GS, TUV-Ergo, ISO, 9241-307, UkrSEPRO, CU, CCC, CEL, BSMI, RCM, MEPS, VCCI, PSE, PC Recycle, J-MOSS, KC, KCC, e-Standby, PSB, Energy Star , TCO, RoHs, HF, CEC, BIS, Windows 10/11 WHQL, Flicker Free, Low Blue Light, CECP |
| Extra_Features | Flicker-free, Low Blue Light, QuickFit, Splendid Technology, Trace Free Technology |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Replacement |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| HDMI | 2 |
| Μέγεθος Pixel | 0.155mm x 0.155mm |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 2W |
| Τύπος Panel | TFT LCD |
| Τύπος | Business |
| Διάσταση Οθόνης | 27'' |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Γωνία Θέασης Οριζόντια / Κάθετη | 178 / 178 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Aπόκριση | 5ms |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| VESA | 100 x 100 |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| AORUS RGB FUSION 2.0 | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| VESA AdaptiveSync | Ναι |
| Nvidia G-Sync | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Swivel | Ναι |
| Pivot | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| USB-C | 1 |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Card Reader | Όχι |
| Display Port | 1 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Colour Gamut | 99% DCI-P3 |



