Περιγραφή
Ανακαλύψτε το DELL Pro 14 Plus (PB14255), τον απόλυτο επαγγελματικό συνεργάτη που συνδυάζει κορυφαία απόδοση και κομψή σχεδίαση. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 7 Pro 350 και 32GB RAM, προσφέρει αστραπιαία ταχύτητα για κάθε εργασία. Η οθόνη 14'' FHD+ προσφέρει κρυστάλλινη εικόνα, ενώ ο δίσκος 1TB SSD εξασφαλίζει άφθονο χώρο για τα αρχεία σας. Με την υποστήριξη της τεχνολογίας Copilot+ PC, η παραγωγικότητά σας απογειώνεται με τη βοήθεια της τεχνητής νοημοσύνης. Η ανθεκτική κατασκευή από αλουμίνιο και η εγγύηση 3Y ProSupport NBD το καθιστούν την ιδανική επιλογή για απαιτητικούς επαγγελματίες που αναζητούν αξιοπιστία και καινοτομία.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.0 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 1 integrated |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon 860M Graphics |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 55 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 313.5-224-21.2 |
| Βάρος Κιλά | 1.56 |
| Επιπρόσθετα | Greek backlit Copilot key keyboard with numeric keypad, Fingerprint Reader |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Business, Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Τύπος Εγγύησης | ProSupport and Next Business Day Onsite Service |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος εγγύησης | 36 Months ProSupport and Next Business Day Onsite Service |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 350 |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Μοντέλο | Dell Pro |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Σειρά | Plus |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Web Camera | 2.07 Megapixels |
| Φορτιστής | NAI |



