Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη ισχύ και κομψότητα με το Lenovo IdeaPad Pro 5 16AGP11. Σχεδιασμένο για απαιτητικούς χρήστες, διαθέτει τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 9 465 και 32GB LPDDR5X μνήμης για αστραπιαία απόκριση. Η εντυπωσιακή 16" 2.8K OLED οθόνη προσφέρει ζωντανά χρώματα και βαθύ μαύρο, ιδανική για δημιουργική εργασία και ψυχαγωγία. Με ενσωματωμένα γραφικά AMD Radeon 880M, υποστήριξη Copilot+ PC για τεχνητή νοημοσύνη και ανθεκτικό σασί αλουμινίου σε χρώμα Luna Grey, αποτελεί τον ιδανικό συνεργάτη για κάθε σας δραστηριότητα. Απολαύστε κορυφαία ασφάλεια με IR κάμερα και την αξιοπιστία της Lenovo.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.0 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon 880M |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 84 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 356 x 250 x 16 |
| Βάρος Κιλά | 1.66 |
| Επιπρόσθετα | Memory soldered to systemboard no slots, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutterand ToF Sensor |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 465 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Home, Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Pick up and Return |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Μοντέλο | IdeaPad |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | OXI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |



