Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη ισχύ με το Lenovo ThinkPad P16s Gen 4, έναν σταθμό εργασίας σχεδιασμένο για επαγγελματίες που απαιτούν επιδόσεις χωρίς συμβιβασμούς. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 255H και την κάρτα γραφικών NVIDIA RTX PRO 500, προσφέρει κορυφαία ταχύτητα και αξιοπιστία σε κάθε εργασία. Η οθόνη 16" WUXGA IPS προσφέρει καθαρή εικόνα, ενώ η μνήμη 32GB DDR5 και ο δίσκος 1TB SSD εξασφαλίζουν άμεση απόκριση. Με Windows 11 Pro, ανθεκτική κατασκευή MIL-STD-810H και 3 χρόνια Premier Support, το ThinkPad P16s είναι ο ιδανικός συνεργάτης για απαιτητικά projects, προσφέροντας ασφάλεια και ευελιξία σε κάθε σας κίνηση.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SODIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | RTX PRO 500 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75Wh |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M (RJ-45), Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 362 x 249 x 13 |
| Βάρος Κιλά | 1.82 |
| Επιπρόσθετα | Two DDR5 SODIMM Slots, IR camera for Windows Hello (facial recognition) and Ultrasonic Human Presence Detection for IR camera with Privacy Shutter, Lenovo AI Now, Smart Card Reader, Fingerprint Reader |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Workstation |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 6GB |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 255H |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro |



