Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη ισχύ με το Lenovo ThinkPad P16s Gen 4, έναν σταθμό εργασίας σχεδιασμένο για επαγγελματίες που απαιτούν κορυφαίες επιδόσεις. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 265H και την επαγγελματική κάρτα γραφικών NVIDIA RTX PRO 1000, προσφέρει απαράμιλλη ταχύτητα σε απαιτητικές εφαρμογές. Η εντυπωσιακή οθόνη 16" WUXGA IPS με 100% sRGB εγγυάται ακρίβεια χρωμάτων, ενώ η μνήμη 64GB DDR5 και ο δίσκος 1TB SSD εξασφαλίζουν ομαλή ροή εργασίας. Με Windows 11 Pro και 3 χρόνια Premier Support, το ThinkPad P16s είναι ο ιδανικός συνεργάτης για κάθε δημιουργική και τεχνική πρόκληση.
| Slots Μνήμης | 2x 32GB SODIMM |
|---|---|
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.3GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | RTX PRO 1000 |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M (RJ-45), Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75 |
| Διαστάσεις mm | 361 x 249 x 13 |
| Βάρος Κιλά | 1.82 |
| Επιπρόσθετα | AI-Ready Workstations, IR camera for Windows Hello (facial recognition) and Ultrasonic Human Presence Detection with Privacy Shutter, Lenovo AI Now + Intel Connectivity Performance Suite, Smart Card Reader, Nano-SIM Card Slot, Fingerprint Reader, Intel vPro Enterprise |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Workstation |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 36, 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Premier Support, Premier Support |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Μέγιστη Μνήμη | 96GB |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 265H |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |



