Περιγραφή
Εάν είστε φωτογράφος ή επεξεργάζεστεβίντεο, γραφίστας ή επαγγελματίας ήρθε η ώρα να γνωρίσετε το ThinkVisionP27u-20. Το P27u-20 διαθέτει ευρεία οθόνη IPS που προσφέρει εξαιρετική ποιότητακαι καθαρότητα εικόνας,προσφέρει βελτιωμένες γωνίες θέασης, ευρεία γκάμαχρωμάτων (99,1% DCI-P3 και 99,5% Adobe RGB) και υποστήριξη VESA DisplayHDR 400για να σας παρέχει μια ρεαλιστική οπτική εμπειρία.Κατασκευασμένο για τησύγχρονη εποχή, το P27u-20 έχει σχεδιαστεί για να σας βοηθά να συνδέεστε, νασυνεργάζεστε και να διαχειρίζεστε την εργασία σας με αξιοσημείωτηαποτελεσματικότητα. Μια οθόνη για επαγγελματίες που δεν κάνουν συμβιβασμούς.
| Βάρος Κιλά | 12.8 |
|---|---|
| Ηχεία | Ναι |
| Επιπρόσθετα | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Διαστάσεις mm | 732 x 187 x 510 |
| Tilt | Yes |
| Πιστοποιήσεις | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS, Tand#220;V Rheinland Eye Comfort |
| Ταχύτητα Ethernet | 1Gbps |
| Μοντέλο | P-Series |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος Panel | IPS |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| Thunderbolt | 1 |
| HDMI | 1 |
| Φωτεινότητα | 450 (nits) |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 3W |
| Τύπος | Business |
| Μέγεθος Pixel | 0.1554mm |
| Διάσταση Οθόνης | 27'' |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Γωνία Θέασης Οριζόντια / Κάθετη | 178 / 178 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Aπόκριση | 6ms |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| VESA | 100 x 100 |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| AMD FreeSync Premium | Όχι |
| AORUS RGB FUSION 2.0 | Όχι |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Carry In – Replacement |
| AMD FreeSync 2 | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| VESA AdaptiveSync | Όχι |
| Nvidia G-Sync | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Swivel | Ναι |
| Pivot | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| USB-C | 1 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Card Reader | Όχι |
| AMD FreeSync | Όχι |
| Display Port | 1 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |



