Περιγραφή
Γνωρίστε τα νέα PC Lenovo LOQ, τα κατεξοχήν gaming μηχανήματα για παίκτες όλων των επιπέδων
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.2GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SO-DIMM slots |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti 8GB |
| Επιπρόσθετα | USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2×2) x1, USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) x2, USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) x2, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) x2, HDMI 2.1 TMDS x1, Ethernet (RJ-45)x1, audio-out (3.5mm), power connector, headphone / microphone combo jack (3.5mm), System Fan: 1x Front + 1x Rear with light effect |
| Δίκτυο | Ethernet 10/100/1000, WiFi, Bluetooth |
| Πληκτρολόγιο | Όχι |
| Ποντίκι | Όχι |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Οπτικά Μέσα | Όχι |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Σειριακή Θύρα / Παράλληλη Θύρα | No / No |
| Card Reader | Όχι |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Τύπος | Gaming |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Collect and Return |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θήκη | Tower |
| Μοντέλο | LOQ |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 20 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Ταχύτητα Δικτύου | 10Gbps |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 16 |
| WiFi | WiFi 7 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Chipset | Intel |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 255HX |



