Περιγραφή
Το MSI Modern 15 F13MG είναι ο ιδανικός συνεργάτης για την καθημερινή σας παραγωγικότητα. Με επεξεργαστή Intel Core i5-1334U, 16GB μνήμης RAM και γρήγορο δίσκο 512GB SSD, προσφέρει την ταχύτητα που χρειάζεστε για απαιτητικές εργασίες. Η οθόνη 15.6'' FHD IPS εξασφαλίζει καθαρή εικόνα, ενώ ο κομψός σχεδιασμός σε χρώμα Urban Silver και το φωτιζόμενο πληκτρολόγιο το καθιστούν ιδανικό για επαγγελματίες εν κινήσει. Με υποστήριξη Hi-Res Audio και πλήρη συνδεσιμότητα, το Modern 15 συνδυάζει στυλ και απόδοση σε ένα ελαφρύ σώμα 1.7kg.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 1.3 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x 8GB DDR4-3200 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Iris Xe Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 46.8 |
| Διαστάσεις mm | 358.9 x 235.9 x 19.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.7 |
| Επιπρόσθετα | Single Backlit Keyboard (White) with Copilot Key, GR Keyboard |
| Extra_Features | Single Backlit Keyboard (White), Hi-Res Audio Ready, MSI Center Pro |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Web Camera | 720p |
| Διάσταση Οθόνης | 15.6'' |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Κατασκευαστής | MSI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 10 Pro GR/EN 64-bit |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 1334U |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| Φωτεινότητα Nits | 250 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |



