MultiMode SFP Fibre Module Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

18.54 με ΦΠΑ

2610000002188

40 σε απόθεμα

Σύγκρινε

Περιγραφή

Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το MultiMode SFP Fibre Module Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps σε ασυναγώνιστη τιμή.

0

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Βάρος 0.1 kg
Διαστάσεις 7 × 2 × 2 cm