MultiMode SFP+ Fibre Module Mikrotik S+85DLC03D 300 m

60.45 με ΦΠΑ

2610000002447

18 σε απόθεμα

Σύγκρινε

Περιγραφή

Αν είστε παθιασμένοι με πληροφορική και ηλεκτρονικά είδη, καθώς και πλήρως ενημερωμένοι, μέχρι τελευταίας λεπτομέρειας, σε θέματα τεχνολογίας, αγοράστε το MultiMode SFP+ Fibre Module Mikrotik S+85DLC03D 300 m σε ασυναγώνιστη τιμή.

0

Επιπρόσθετες Πληροφορίες

Βάρος 0.1 kg
Διαστάσεις 19 × 15 × 2 cm