Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη εμπειρία gaming και δημιουργικότητας με το ASUS ROG Zephyrus G14. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 9 465 και την κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5060, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις σε ένα εξαιρετικά λεπτό και ελαφρύ σώμα από αλουμίνιο. Η εντυπωσιακή OLED 3K οθόνη 120Hz με τεχνολογία ROG Nebula HDR προσφέρει ζωντανά χρώματα και απόλυτη ευκρίνεια, ενώ το σύστημα ήχου Dolby Atmos σας βυθίζει στη δράση. Ιδανικό για απαιτητικούς χρήστες που αναζητούν φορητότητα χωρίς συμβιβασμούς στην ισχύ.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0GHz |
|---|---|
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 73WHrs |
| Διαστάσεις mm | 311 x 220 x 16 |
| Βάρος Κιλά | 1.50 |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 465 |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Τύπος | Gaming |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Web Camera | 1080p |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 9 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Φωτεινότητα Nits | 1100 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Φορτιστής | NAI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |



