Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη φορητότητα και ισχύ με το ASUS Zenbook 14 OLED. Σχεδιασμένο για απαιτητικούς χρήστες, διαθέτει εντυπωσιακή OLED οθόνη 14 ιντσών με ανάλυση WUXGA για ζωντανά χρώματα και βαθύ μαύρο. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 7 και 32GB RAM, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις για εργασία και δημιουργικότητα. Με εξαιρετικά λεπτό και ελαφρύ σώμα από αλουμίνιο, πιστοποίηση αντοχής MIL-STD 810H και μπαταρία 75WHrs, είναι ο ιδανικός σύντροφος για κάθε σας μετακίνηση. Απολαύστε την άνεση του NumberPad και την ασφάλεια της κάμερας IR με Windows Hello. Ένα αριστούργημα τεχνολογίας σε Jade Black χρώμα.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0GHz |
|---|---|
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75WHrs |
| Διαστάσεις mm | 312.4 x 220.1 x 14.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.20 |
| Επιπρόσθετα | MIL-STD 810H, IR camera, Privacy shutter, Copilot key, NumberPad |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 445 |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Web Camera | 1080p |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Φορτιστής | OXI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |



