Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη εμπειρία φορητότητας και ισχύος με το ASUS Zenbook 14 OLED. Σχεδιασμένο για επαγγελματίες που απαιτούν κορυφαίες επιδόσεις, διαθέτει τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 9 και 32GB RAM για απρόσκοπτη εκτέλεση εργασιών. Η εκθαμβωτική 3K OLED οθόνη 14 ιντσών προσφέρει ζωντανά χρώματα και βαθύ μαύρο, ενώ το εξαιρετικά λεπτό και ελαφρύ σώμα από αλουμίνιο εξασφαλίζει ανθεκτικότητα στρατιωτικών προδιαγραφών. Με Wi-Fi 7, θύρες Thunderbolt 4 και αυτονομία μπαταρίας 75WHrs, το Zenbook 14 είναι ο ιδανικός συνεργάτης για κάθε σας δραστηριότητα, προσφέροντας κομψότητα και τεχνολογία αιχμής σε κάθε λεπτομέρεια.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.9 GHz |
|---|---|
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75WHrs |
| Διαστάσεις mm | 312.4 x 220.1 x 14.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.20 |
| Επιπρόσθετα | MIL-STD 810H, NumberPad, Privacy Shutter |
| Extra_Features | Touch, NumberPad, Privacy Shutter |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Business |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Web Camera | 1080p |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 285H |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Φορτιστής | OXI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro |



