Περιγραφή
Απογειώστε την εμπειρία gaming με την οθόνη Alienware AW3425DW. Διαθέτοντας εντυπωσιακή κυρτή οθόνη 34 ιντσών με τεχνολογία QD-OLED, προσφέρει απαράμιλλη ποιότητα εικόνας και ζωντανά χρώματα. Με ρυθμό ανανέωσης 240Hz, απολαύστε απόλυτα ομαλή κίνηση χωρίς καθυστερήσεις, ιδανική για ανταγωνιστικά παιχνίδια. Ο κομψός σχεδιασμός της Alienware συνδυάζει την αισθητική με την κορυφαία απόδοση, καθιστώντας την την απόλυτη επιλογή για κάθε απαιτητικό gamer.
| Tilt | -5°/+21° |
|---|---|
| Ηχεία | Όχι |
| Διαστάσεις mm | 814.1 x 554 x 232 |
| Βάρος Κιλά | 8.14 |
| Πιστοποιήσεις | RoHS, ErP Lot 5, Mercury-free, Arsenic-free glass |
| Επιπρόσθετα | Swivel Angle: -20° to 20°, Slant Angle: -5°/5° |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Μοντέλο | Alienware |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| HDMI | 2 |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Advanced Exchange Service |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Γωνία Θέασης Οριζόντια / Κάθετη | 178 / 178 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| VESA | 100 x 100 |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| AMD FreeSync Premium | Ναι |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Aπόκριση | 0.03ms |
| AMD FreeSync 2 | Όχι |
| Τύπος | Gaming |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA AdaptiveSync | Ναι |
| Nvidia G-Sync | Ναι |
| HDR | Ναι |
| Swivel | Ναι |
| Pivot | Όχι |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Τύπος Panel | QD-OLED |
| USB-C | 1 |
| AMD FreeSync | Όχι |
| Display Port | 1 |
| Colour Gamut | 99.30% DCI-P3 |
| Μέγεθος Pixel | 0.2315 mm x 0.2315 mm |
| Διάσταση Οθόνης | 34.2" |



