DELL Monitor ALIENWARE AW3425DW 34" Curved QD-OLED 240Hz,USB-C,HDMI,DP,Height Adjustable,3YearsW
914,71 με ΦΠΑ
Κωδικός προϊόντος: 209-80-DEMSAW3425DW Κατηγορία:
Περιγραφή
Απογειώστε την εμπειρία gaming με την οθόνη Alienware AW3425DW. Διαθέτοντας εντυπωσιακή κυρτή οθόνη 34 ιντσών με τεχνολογία QD-OLED, προσφέρει απαράμιλλη ποιότητα εικόνας και ζωντανά χρώματα. Με ρυθμό ανανέωσης 240Hz, απολαύστε απόλυτα ομαλή κίνηση χωρίς καθυστερήσεις, ιδανική για ανταγωνιστικά παιχνίδια. Ο κομψός σχεδιασμός της Alienware συνδυάζει την αισθητική με την κορυφαία απόδοση, καθιστώντας την την απόλυτη επιλογή για κάθε απαιτητικό gamer.
Tilt -5°/+21°
Ηχεία Όχι
Διαστάσεις mm 814.1 x 554 x 232
Βάρος Κιλά 8.14
Πιστοποιήσεις RoHS, ErP Lot 5, Mercury-free, Arsenic-free glass
Επιπρόσθετα Swivel Angle: -20° to 20°, Slant Angle: -5°/5°
Κατασκευαστής DELL
Μοντέλο Alienware
USB 3.2 Type A 2
HDMI 2
Τύπος Εγγύησης On Site – Advanced Exchange Service
Φωτεινότητα 250 (nits)
Γωνία Θέασης Οριζόντια / Κάθετη 178 / 178
Εγγύηση Μήνες 36
VESA 100 x 100
Αναλογία Οθόνης 21:9
Ρύθμιση Ύψους Ναι
AMD FreeSync Premium Ναι
Ανάλυση Οθόνης 3440 x 1440 (WQHD)
Aπόκριση 0.03ms
AMD FreeSync 2 Όχι
Τύπος Gaming
Refresh Rate 240Hz
VESA AdaptiveSync Ναι
Nvidia G-Sync Ναι
HDR Ναι
Swivel Ναι
Pivot Όχι
Τύπος Panel QD-OLED
USB-C 1
AMD FreeSync Όχι
Display Port 1
Colour Gamut 99.30% DCI-P3
Μέγεθος Pixel 0.2315 mm x 0.2315 mm
Διάσταση Οθόνης 34.2"