Περιγραφή
Απογειώστε την παραγωγικότητά σας με την Dell UltraSharp U4323QEΗ οθόνη Dell UltraSharp 43 4K USB-C Hub είναι σχεδιασμένη για επαγγελματίες που απαιτούν απόλυτη ευελιξία. Με διαγώνιο 42.5 ιντσών και ανάλυση 4K UHD, προσφέρει εκπληκτική καθαρότητα. Η τεχνολογία iMST επιτρέπει τον διαχωρισμό της οθόνης σε έως και 4 ανεξάρτητα παράθυρα FHD από μία μόνο πηγή, ενώ η ενσωματωμένη λειτουργία KVM σας επιτρέπει να ελέγχετε έως και 4 υπολογιστές με ένα μόνο πληκτρολόγιο και ποντίκι. Με συνδεσιμότητα USB-C (έως 90W ισχύς), θύρα RJ45 για σταθερό δίκτυο και εργονομικό σχεδιασμό, αποτελεί το απόλυτο κέντρο εργασίας για το γραφείο σας.
| Βάρος Κιλά | 18.6 |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | ENERGY STAR, EPEAT, RoHS Compliant, Arsenic-Free glass and Mercury-Free for the panel only |
| Επιπρόσθετα | Tilt, Swivel and Height Adjustable |
| Tilt | Yes |
| Διαστάσεις mm | 967.2 x 595.20 x 256.4 |
| Ηχεία | Ναι |
| Ταχύτητα Ethernet | 1Gbps |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Τύπος Panel | IPS |
| Μοντέλο | Dell UltraSharp |
| Διάσταση Οθόνης | 43'' |
| Μέγεθος Pixel | 0.2451mm |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 8W |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| HDMI | 2 |
| Τύπος | Business |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| Γωνία Θέασης Οριζόντια / Κάθετη | 178 / 178 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Aπόκριση | 8ms |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| VESA | 100 x 100 |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| AMD FreeSync Premium | Όχι |
| AORUS RGB FUSION 2.0 | Όχι |
| Τύπος Εγγύησης | 36 Months On Site – Premium Panel Exchange Service |
| AMD FreeSync 2 | Όχι |
| Audio Headset | Όχι |
| VESA AdaptiveSync | Όχι |
| Nvidia G-Sync | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Swivel | Ναι |
| Pivot | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| USB-C | 5 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Card Reader | Όχι |
| AMD FreeSync | Όχι |
| Display Port | 2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |



