Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη ευελιξία με το Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14AKP10. Σχεδιασμένο για να συμβαδίζει με τον ρυθμό σας, διαθέτει τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 7 350, προσφέροντας κορυφαίες επιδόσεις AI για παραγωγικότητα και δημιουργικότητα. Η εντυπωσιακή OLED οθόνη 14" με ανάλυση WUXGA προσφέρει ζωντανά χρώματα και βαθύ μαύρο, ενώ ο κομψός σχεδιασμός σε χρώμα Cosmic Blue κλέβει τις εντυπώσεις. Με 16GB RAM και 1TB SSD, απολαμβάνετε ταχύτητα και άφθονο αποθηκευτικό χώρο. Ιδανικό για εργασία και ψυχαγωγία, το IdeaPad 5 2-in-1 είναι ο ιδανικός σας σύντροφος.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 16GB Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon 860M |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 57 |
| Διαστάσεις mm | 313 x 227 x 17.5 |
| Βάρος Κιλά | 1.5 |
| Επιπρόσθετα | Memory soldered to systemboard no slots, microSD Card Reader, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter, No Power Adapter, Touchscreen, Lenovo Digital Pen 2 |
| Extra_Features | Touch |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Home, Copilot+ PC |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Pick up and Return |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Μοντέλο | IdeaPad |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 350 |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | OXI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |



