Περιγραφή
Ανακαλύψτε το Lenovo IdeaPad Slim 3, έναν φορητό υπολογιστή που συνδυάζει κορυφαία απόδοση και εκλεπτυσμένο design. Με την εντυπωσιακή OLED οθόνη 15.1" ανάλυσης WQXGA και ρυθμό ανανέωσης 165Hz, απολαμβάνετε ζωντανά χρώματα και απόλυτη ευκρίνεια. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen 7 και 16GB μνήμης RAM, προσφέρει ταχύτητα και αξιοπιστία για κάθε εργασία. Ιδανικό για επαγγελματίες και χρήστες που αναζητούν φορητότητα, διαθέτει ανθεκτική κατασκευή, φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και προηγμένα χαρακτηριστικά ασφαλείας όπως IR κάμερα για αναγνώριση προσώπου. Η ιδανική επιλογή για να απογειώσετε την παραγωγικότητά σας
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 3.2 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 8GB Ενσωματωμένη + 8GB SODIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon 680M |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 60 |
| Διαστάσεις mm | 343 x 240 x 17-18 |
| Βάρος Κιλά | 1.49 |
| Επιπρόσθετα | One memory soldered to systemboard one SODIMM slot, SD Card Reader, No Power Adapter, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 170 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Home |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Τύπος εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Μοντέλο | IdeaPad |
| Card Reader | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Διάσταση Οθόνης | 15.1'' |
| Μέγιστη Μνήμη | 24GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | OXI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |



