Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη ευελιξία με το Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10. Σχεδιασμένο για να συμβαδίζει με τον σύγχρονο τρόπο ζωής, αυτό το 2-σε-1 laptop διαθέτει εντυπωσιακή οθόνη 16" WUXGA αφής, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και εξαιρετική λεπτομέρεια. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή AMD Ryzen AI 7 350 και 16GB μνήμης LPDDR5X, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις για παραγωγικότητα και δημιουργικότητα. Με την υποστήριξη Copilot+ PC, η τεχνητή νοημοσύνη ενσωματώνεται στην καθημερινότητά σας για ταχύτερη εργασία. Ο κομψός σχεδιασμός σε χρώμα Cosmic Blue και η ανθεκτική κατασκευή το καθιστούν τον ιδανικό σύντροφο για κάθε επαγγελματία ή φοιτητή. Απολαύστε ασφάλεια με το κλείστρο κάμερας και την αναγνώριση προσώπου Windows Hello, ενώ η μεγάλη αυτονομία και η ταχύτητα του Wi-Fi 7 εξασφαλίζουν ότι θα είστε πάντα συνδεδεμένοι και αποδοτικοί.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 16GB Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 57 |
| Διαστάσεις mm | 356 x 255 x 18 |
| Βάρος Κιλά | 2 |
| Επιπρόσθετα | Memory soldered to systemboard no slots,IR camera for Windows Hello (facial recognition) with Privacy Shutter, Touchscreen, Lenovo Digital Pen 2 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | Carry In, Carry In |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση Μήνες | 36, 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Μοντέλο | IdeaPad |
| Card Reader | Ναι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 350 |
| Μέγιστη Μνήμη | 16GB |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Τύπος | 2-in-1 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |



