Περιγραφή
Ο επαγγελματικός φορητός υπολογιστής Lenovo ThinkBook 16p θα σας δώσει ώθηση στη διάρκεια της εργάσιμης σας ημέρας. Mε τους πιο σύγχρονους επεξεργαστές και γραφικά, μπορείτε να ολοκληρώσετε εύκολα τις πιο δύσκολες και πιο δημιουργικές εργασίες σας.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 85 |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 355 x 256 x 18 |
| Βάρος Κιλά | 2.10 |
| Επιπρόσθετα | AI PC, Two DDR5 SODIMM / CSODIMM slots, SD Card Reader,Dolby Atmos, sound by harman/kardon with Smart Amplifier (AMP) Speakers, IR camera for Windows Hello (facial recognition)with Privacy Shutter, Fingerprint Reader |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Business |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Διάσταση Οθόνης | 16'' |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Τύπος εγγύησης | 36 months On Site – Response Next Business Day |
| Μοντέλο | ThinkBook |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Ανάλυση Οθόνης | 3200 x 2000 |
| Card Reader | Όχι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 255HX |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| TOPS Επεξεργαστή | 45 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 3 |
| Thunderbolt | 2 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |



