Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη επαγγελματική εμπειρία με το Lenovo ThinkPad E14 Gen 7. Σχεδιασμένο για υψηλές επιδόσεις, διαθέτει τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 5 135H και 32GB RAM, εξασφαλίζοντας ταχύτητα και αξιοπιστία σε κάθε εργασία. Η εντυπωσιακή οθόνη 14" 2.8K με ρυθμό ανανέωσης 120Hz προσφέρει κρυστάλλινη εικόνα, ενώ η ανθεκτική κατασκευή αλουμινίου και η πιστοποίηση MIL-STD-810H εγγυώνται αντοχή σε κάθε συνθήκη. Με 1TB SSD για άμεση πρόσβαση στα αρχεία σας και προηγμένα χαρακτηριστικά ασφαλείας όπως το Fingerprint Reader και την IR κάμερα, το ThinkPad E14 Gen 7 είναι ο ιδανικός συνεργάτης για τον σύγχρονο επαγγελματία.
| Slots Μνήμης | 1x 32GB SODIMM |
|---|---|
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.6GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Arc Graphics |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M (RJ-45), Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 64 |
| Διαστάσεις mm | 313 x 220 x 15 |
| Βάρος Κιλά | 1.34 |
| Επιπρόσθετα | AI PC, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with privacy shutter, Lenovo AI Now, Fingerprint Reader |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Colour Gamut | 100% sRGB |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος | Business |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγγύηση Μήνες | 36, 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Response Next Business Day, 36 months On Site – Response Next Business Day |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Web Camera | IR and 1080p |
| Μοντέλο | ThinkPad |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 14 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| TOPS Επεξεργαστή | 11 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| Thunderbolt | 1 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |



