Περιγραφή
Γνωρίστε ένα νέο επίπεδο παραγωγικότητας με το IdeaCentre Tower , το απόλυτο εργαλείο για εργασία και παιχνίδι
| Επιπρόσθετα | Two DDR5 SO-DIMM slots, Up to three drives, 1x 3.5" HDD + 2x M.2 SSD, USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging x1, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) x2, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) x1, USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with Smart Power On x1, USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) x2, HDMI 2.1 TMDS x1, VGA x1, Ethernet (RJ-45) x1, headphone / microphone combo jack (3.5mm), microphone (3.5mm), audio-out (3.5mm), power connector |
|---|---|
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Integrated Intel UHD Graphics |
| Slots Μνήμης | Two DDR5 SO-DIMM slots |
| Δίκτυο | Ethernet 10/100/1000, WiFi, Bluetooth |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.9GHz |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Πληκτρολόγιο | Όχι |
| Ποντίκι | Όχι |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Οπτικά Μέσα | Όχι |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Σειριακή Θύρα / Παράλληλη Θύρα | No / No |
| Card Reader | Όχι |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Τύπος | Home |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Collect and Return |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θήκη | Tower |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Μοντέλο | IdeaCentre |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| VGA | 1 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| WiFi | WiFi 6 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Chipset | Intel |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 13620H |



