Περιγραφή
Απολαύστε φορητότητα και στυλ με το νέοandnbsp;Lenovo Tab One
| Επιπρόσθετα | Storage Support: microSD card, supports up to 1TB, Android 14 ,GPS + GLONASS + Galileo + Beidou, Clear Case, No Power Adapter |
|---|---|
| Δίκτυο | Wi-Fi 5, 802.11ac 1×1 + BT5.3 |
| Μπαταρία | Integrated |
| Διαστάσεις Πλάτος x Ύψος x Πάχος, σε mm | 211 x 125 x 9 |
| Τύπος Οθόνης | 8.7" HD (1340×800) IPS 480nits Anti-fingerprint, 60% NTSC, 60Hz, Touch |
| Βάρος Γραμμάρια | 320 |
| Επεξεργαστής | MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| I/O Ports | USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging, digital audio x1, Card slot, Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Αισθητήρες | Accelerometer sensor, Hall sensor, Virtual light sensor |
| Web Camera Εμπρός | 2.0MP |
| Web Camera Πίσω | 8.0MP |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 64GB |
| Ανάλυση Οθόνης | 1340 x 800 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Pick up and Return |
| Μνήμη Συστήματος | 4GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Android |
| Διάσταση Οθόνης | 8.7'' |
| Κατασκευαστής | LENOVO |



