Περιγραφή
Αναβαθμίστε την παραγωγικότητά σας με το ASUS ExpertBook P1 P1403CVA, τον ιδανικό συνεργάτη για επαγγελματίες που αναζητούν φορητότητα και αξιοπιστία. Εξοπλισμένο με επεξεργαστή Intel Core 5 και 16GB RAM, προσφέρει εξαιρετική απόδοση για καθημερινές εργασίες γραφείου. Η οθόνη 14'' FHD με αντιθαμβωτική επίστρωση εξασφαλίζει άνετη εργασία, ενώ η ανθεκτική κατασκευή με πιστοποίηση MIL-STD-810H εγγυάται αντοχή σε απαιτητικά περιβάλλοντα. Με ενσωματωμένο αισθητήρα δακτυλικών αποτυπωμάτων για ασφάλεια και Windows 11 Pro, το ExpertBook P1 είναι σχεδιασμένο για να σας ακολουθεί παντού. Η υποστήριξη για 3 χρόνια εγγύηση On-Site προσφέρει την απόλυτη σιγουριά για την επιχείρησή σας.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.2 GHz |
|---|---|
| Δίκτυο | Ethernet 1Gbps, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 50 |
| Διαστάσεις mm | 324.5 x 214.4 x 19.7 |
| Βάρος Κιλά | 1.45 |
| Επιπρόσθετα | MIL-STD-810H, Fingerprint sensor, Privacy shutter |
| Extra_Features | MIL-STD 810H, Fingerprint Security, Webcam Shutter |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Business |
| Web Camera | 720p |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Response Next Business Day |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 210H |
| Colour Gamut | 45% NTSC |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 512GB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro |



