Περιγραφή
Ανακαλύψτε το ASUS Zenbook S 14, έναν συνδυασμό κορυφαίας αισθητικής και απόδοσης. Κατασκευασμένο από το καινοτόμο υλικό Ceraluminum, προσφέρει απαράμιλλη ανθεκτικότητα και κομψότητα. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 9 και οθόνη 3K OLED 120Hz, προσφέρει εκπληκτική οπτική εμπειρία και ταχύτητα. Με βάρος μόλις 1.20 kg και πάχος που ξεκινά από 1.19 cm, είναι ο ιδανικός σύντροφος για επαγγελματίες που βρίσκονται διαρκώς εν κινήσει. Διαθέτει 32GB LPDDR5X RAM και 1TB SSD για άμεση απόκριση, ενώ η πιστοποίηση MIL-STD 810H εγγυάται αξιοπιστία σε κάθε συνθήκη. Αναβαθμίστε την καθημερινότητά σας με την απόλυτη φορητότητα και ισχύ.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.1 GHz |
|---|---|
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi 7, Bluetooth 6.0 |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 77WHrs |
| Διαστάσεις mm | 310.3 x 214.7 x 12.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.20 |
| Επιπρόσθετα | Included in the Box : Sleeve bag |
| Extra_Features | Ceraluminum, MIL-STD 810H, IR camera, Windows Hello, Smart Amp |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site – Pick up and Return |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 386H |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Web Camera | 1080p |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 16 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Φορτιστής | OXI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro |



