Περιγραφή
Η κορυφαία ισχύς συναντά την απόλυτη φορητότηταΤο νέο Legion 5a 11ης γενιάς,andnbsp; συνδυάζει τους πανίσχυρο επεξεργαστές AMD Ryzen AI με κάρτες γραφικών NVIDIA, προσφέροντας ασύλληπτες επιδόσεις σε gaming και δημιουργία περιεχομένου.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.1 GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 2x 16GB SODIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Δίκτυο | Ethernet 100/1000M, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 80 |
| Διαστάσεις mm | 344 x 245 x 19 |
| Βάρος Κιλά | 1.87 |
| Επιπρόσθετα | AI-Powered Gaming PC, Two DDR5 SODIMM slots,No Card Reader, Speakers optimized with Nahimic Audio, IR camera for Windows Hello (facial recognition) with E-shutter,AI Chip: LA1 + LA3, Greek 1-Zone RGB BacklitKeyboard |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Ταχύτητα Δικτύου | 10Gbps |
| Bluetooth | Ναι |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Διάσταση | 14.6''-16.5'' |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1600 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Τύπος | Gaming |
| Μοντέλο | Legion |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card Reader | Όχι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Διάσταση Οθόνης | 15.3'' |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.1 Type A | 3 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Φωτεινότητα Nits | 500 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 450 |
| Φορτιστής | NAI |



