Περιγραφή
Ανακαλύψτε την απόλυτη ευελιξία με το Lenovo Yoga 9 2-in-1. Σχεδιασμένο για δημιουργικότητα και παραγωγικότητα, διαθέτει εντυπωσιακή οθόνη 14" OLED 2.8K με 120Hz για ζωντανά χρώματα και ομαλή κίνηση. Εξοπλισμένο με τον πανίσχυρο επεξεργαστή Intel Core Ultra 7 355 και 32GB RAM, προσφέρει κορυφαίες επιδόσεις AI για κάθε σας εργασία. Με κομψό σχεδιασμό σε χρώμα Cosmic Blue, περιλαμβάνει το Lenovo Yoga Pen Gen 2 για να αποτυπώνετε τις ιδέες σας άμεσα. Η ασφάλεια και η άνεση είναι εγγυημένες με την IR κάμερα, το κλείστρο προστασίας και την 3ετή εγγύηση Premium Care της Lenovo.
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 4.7GHz |
|---|---|
| Slots Μνήμης | 32GB Ενσωματωμένη |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 70 |
| Διαστάσεις mm | 317 x 223 x 15 |
| Βάρος Κιλά | 1.29 |
| Επιπρόσθετα | Memory soldered to systemboard no slots, IR camera for Windows Hello (facial recognition) and Ultrasonic Human Presence Detection with Privacy Shutter, Lenovo Yoga Pen Gen 2 with Case (Cosmic Blue), No Power Adapter |
| Extra_Features | Touch |
| Διάσταση | 11''-14.5'' |
| Διάσταση Οθόνης | 14'' |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 355 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ενσωματωμένη |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Ανάλυση Οθόνης | 2880 x1800 |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Μοντέλο | Yoga |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Τύπος | Copilot+ PC, 2-in-1 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| Thunderbolt | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| Φωτεινότητα Nits | 1100 |
| TOPS Επεξεργαστή | 40 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | NAI |



